В Україні оголосили три конкурси на премії в галузі культури та мистецтв

Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило три конкурси на здобуття премій у галузі культури та мистецтв.

Як передає Укрінформ, про це міністерство повідомляє у соціальній мережі Telegram.

МКІП спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти проводить конкурси на здобуття премії: 
– імені Михайла Дерегуса за визначні графічні твори, 
– імені Катерини Білокур за найкращий твір народного мистецтва, 
– імені Шолом-Алейхема за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі.

Документи для здобуття премії слід направляти на адресу Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001).

Читайте також: В Україні оголосили конкурс зі створення патріотичних серіалів

Переможці отримають грошову винагороду у 20 тис. грн. Документи слід подати до 1 листопада 2021 року.

Нагадаємо, що у суботу, 9 жовтня, миколаївцям презентують кращі анімаційні фільми міжнародної та національної конкурсної програми фестивалю LINOLEUM 2021.

Крім того, 5 жовтня в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі відбувся великий міжнародний захід. Були підписані три меморандуми про творчу співпрацю театрів України, Литви, Республіки Молдова та Болгарії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram