Кадр з кінофільму "Пульс". Фото - Укрінформ

В Україні оголосили конкурс зі створення патріотичних серіалів

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс на виробництво та розповсюдження патріотичних серіалів за державної фінансової підтримки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства. Усі охочі взяти участь у конкурсі можуть ознайомитися з його умовами за посиланням.

Патріотична спрямованість кінопроєкту передбачає, що його зміст відповідає одній з таких ознак:
– консолідація українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, розвиток національної свідомості, патріотичних почуттів, посилення відчуття гордості за власну державу;
– популяризація української історії, культури, науки та спорту шляхом висвітлення визначних подій та явищ;
– героїзація образів видатних постатей сучасної української історії;
– ствердження ідеалів свободи, миру, загальнолюдських та сімейних цінностей;
– зміцнення взаємної поваги та толерантності, культурного діалогу в українському суспільстві;
– відображення визначальних подій здобуття Україною незалежності (з нагоди відзначення у 2021 році 30-ї річниці незалежності України).

Читайте також: У Миколаєві планують створити постійну туристичну локацію

Як відомо, у 22-му томі Енциклопедії сучасної України опублікували статтю «Миколаївський некрополь» старшого наукового співробітника Миколаївського краєзнавчого музею Тетяни Губської.

Також керівник інтернет-проекту «Николаевский базарЪ» Андрій Шинкаренко, котрий займається розробкою 3D-моделей історичних будівель та культових споруд Миколаєва, розповів про своє захоплення. На його думку, даний проект є своєрідним показником пошани до історії рідного міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram