Фото: Агенція розвитку Миколаєва

У Миколаєві покажуть сучасну анімацію з України та всього світу

У суботу, 9 жовтня, миколаївцям презентують кращі анімаційні фільми міжнародної та національної конкурсної програми фестивалю LINOLEUM 2021.

Про це пише прес-служба Агенства розвитку Миколаєва.

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM – найбільший міжнародний анімаційний фестиваль в Україні, який існує з 2014 року. Щорічно LINOLEUM пропонує учасникам і відвідувачам подивитися кращу національну і світову анімацію, відвідати спеціальну освітню програму і взяти участь в воркшопах від визнаних представників анімаційної індустрії країни та світу. Головна мета фестивалю – просування незалежної анімації в Україні.

Відзначається, що показ короткометражок проходить в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CHANGE на різних локаціях міста.

Так, в цю суботу, 9 жовтня, захід відбудеться на сходах Флотського бульвару. А в неділю, 10 жовтня – на набережній міського простору *8 ПРИЧАЛ о 19:00. Вхід вільний.

LINOLEUM повертається до Миколаєва в рамках туру містами країни. На нас чекає декілька заходів, що познайомлять містян з різними аспектами актуальної анімації та візуальної культури, – резюмує Євген Гомонюк, співорганізатор показів.

Примітно, що Миколаїв – перше місто, куди приїде анімаційний тур по Україні від LINOLEUM. Після цього фестиваль попрямує до Одеси, Запоріжжя, Харкова і Дніпра. У шорт-лист ексклюзивної програми увійшли стрічки з Великобританії, Канади, Франції, Тайваню, Данії, Японії та України.

Нагадаємо, у вересні минулого року, місто Миколаїв стало одним із майданчиків для проведення Міжнародного фестивалю актуальною анімації та медіа-мистецтва «LINOLEUM 2020» і показу 20 короткометражних фільмів на суспільно-важливу тему.

Також повідомлялось, у квітні цього року, громадський простір «8-й причал» у Миколаєві став культурним майданчиком для виставки графіки та живопису, що є частиною фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv Art Week: «CONNECT».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram