У міськраді розглядають варіанти реконструкції понтонного мосту через річку Інгул

Про реконструкцію понтонного пішохідного мосту через річку Інгул у Миколаєві говорять кілька останніх років. Дедалі частіше окремі понтони йдуть під воду і потребують аварійного ремонту, а в 2020 році через сильний вітер частина мосту і зовсім обвалилася. Саме тому в міськраді розглядають варіанти його реконструкції.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Зараз пішохідний міст знаходиться на балансі КП «ЕЛУ автодоріг». Він складається з восьми понтонів, хоча їх має бути десять.

Сьогодні міст тримається на «чесному слові». З восьми понтонів, які ми маємо, два – повністю зношені і відновленню не підлягають, – прокоментував телеканалу «МАРТ» директор підприємства «ЕЛУ автодоріг» Віталій Шевченко.

Також Віталій Шевченко пояснив, що велика частина мосту зношена на 90%.

Просто ремонтувати наявні понтони немає сенсу, оскільки щороку це величезні суми грошей при мінімальному тимчасовому результаті. Я вважаю, нам потрібна нова конструкція, яка буде дешевшою в обслуговуванні, але надійнішою в експлуатації, – сказав він.

Серед варіантів, які пропонують фахівці, – міст із залізобетонними понтонами. Порівняно з металевими конструкціями залізобетонні не піддаються корозії і вимагають капітального ремонту лише після 50 років експлуатації. Металеві понтони треба оглядати набагато частіше, а капітально ремонтувати кожні 12 років.

Варіант будівництва залізобетонного мосту через Інгул запропонують на розгляд депутатам міськради.

Думаю, ні в кого немає сумнівів, що понтонний міст віджив своє. Його технічний стан і зовнішній вигляд не дозволяють нам затягувати питання з реконструкцією. Презентуємо депутатам варіант будівництва мосту із залізобетонними понтонами і будемо закликати їх проголосувати за виділення грошей на розробку проєктно-кошторисної документації, – каже міський голова Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, з 3 серпня міст суднобудівного заводу відкритий на весь день. Рух транспорту здійснюється за реверсним режимом.

Раніше повідомлялося, мер Сєнкевич заявив, що дорожнє покриття на миколаївських мостах ремонтуватимуть в останню чергу.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31