У Миколаєві міст суднобудівного заводу буде відкритий на весь день

З вівторка, 3 серпня у Миколаєві відкриється міст суднобудівного заводу для покращення ситуації з транспортом у місті. Про це повідомила Миколаївська обласна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook. 

Мостовим переходом Миколаївського суднобудівного заводу можна буде користуватися за реверсним графіком з 07.00 до 19.00. З 7 до 11 ранку мостом проїзджатимуть у напрямку з мікрорайону «Північний» до центру міста. З 11 до 16 годин рух здійснюватиметься у реверсному режимі, і контролюватимуть його співробітники національної поліції. З 16 до 19 вечора можна буде проїхати у напрямку з центру міста в сторону мікрорайона «Північний». 

Миколаївська ОДА також зазначила правила проїзду через новий міст.

1. Водії легкових автомобілів, які будуть рухатись мостовим переходом та автомобільною дорогою підприємства повинні рухатись тимчасовою схемою руху автотранспорту тільки у визначений час, дотримуватись вимог встановлених тимчасових дорожніх знаків, регулюючих рух автотранспорту, виконувати вимоги працівників патрульної поліції.

2. На шляху тимчасового проїзду у разі виникнення проблем з напрямом руху, технічним станом автомобіля необхідно звертатись за допомогою до працівників управління патрульної поліції в Миколаївській області, які будуть постійно здійснювати патрулювання маршруту.

3. В місцях можливого невстановленого проникнення сторонніх осіб на територію заводу будутьвиконувати свої обовʼязки військовослужбовці Національної гвардії України.

Нагадаємо також, що дорожнє покриття на миколаївських мостах ремонтуватимуть в останню чергу, — Олександр Сєнкевич. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram