У міськраді відзначили активну молодь Миколаєва

26 червня, напередодні державного свята – Дня молоді, Миколаївська міська рада ініціювала урочистий прийом для активної і творчої молоді міста.

Начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко розповідає, як незважаючи на карантин вдається не порушувати щорічну традицію.

У цьому році у нас карантин і ми не можемо провести велике масштабне святкування, але ми плануємо це зробити по завершенню карантину у серпні місяці, якщо нам дозволить ситуація у Миколаївській області і місті. Як відомо, у 2019 році місто Миколаїв завдяки цим прекрасним молодим хлопцям і дівчатам увійшло до топ-10 міст, які займаються молодіжною політикою. Тому забути цей день ми вважаємо неможливим, – сказав начальник управління молодіжної політики.

Олександр Рябенко сподівається, до Міжнародного дня молоді – 12 серпня, карантинні обмеження будуть зняті і це дозволить відзначити молодіжне свято у повній мірі.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вітаючи молодіжний актив міста процитував видатного музиканта Джона Леннона.

Життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти жваво будуєш інші плани. Молодь сьогодні творить нашу державу. Можливо зараз тут серед нас знаходяться люди, які стануть у майбутньому начальниками управлінь, мерами, депутатами, або президентом. Все у ваших руках, всі обмеження тільки в голові. Бажаю успіху, самореалізації та життєвої наснаги. Вітаю вас з Днем молоді! – привітав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Депутати міської ради перерозподілили майже 70 мільйонів гривень

Міський голова побажав молоді цінувати час і вік, а також реалізовувати сповна свій потенціал та можливості.

Регіональний координатор щорічного заходу «Студентська республіка» Вікторія Романенко розповідає про особливості молодіжного проекту, котрий фінансується управлінням молодіжної політики.

Студентська республіка – це кузня найкращих активістів і держуправлінців у майбутньому. Адже вона дисциплінує, налаштовує на певну атмосферу праці та допомагає молодим активістам збагнути, як взагалі будується молодіжна політика і формується доросла, – зазначила молодіжна активістка.

Перший заступник міського голови Володимир Криленко підкреслив, Миколаївська мерія цінує молодих активістів за участь у громадському житті, а також високу успішність у навчанні.

За словами представників молодіжного активу, карантин дійсно обмежив можливості для розвитку молодіжних проектів, однак не усунув бажання і запал до нових ідей.

Нагадаємо, у Миколаївській мерії відбувся урочистий прийом активної молоді.

Як відомо, університетська клініка відкривається при ЧНУ ім. П. Могили.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич йде на вибори з новою партією.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram