Twitter назавжди заблокував акаунт Дональда Трампа

Персональний вхід чинного президента США Дональда Трампа @realDonaldTrump назавжди заблокований в Twitter у зв’язку з високим ризиком подальшого підбурювання до насильства.

Про це йдеться у повідомленні в блозі компанії, опублікованому ввечері 8 січня 2021 року за вашингтонським часом.

Уважно вивчивши недавні твіти аккаунта @realDonaldTrump і контекст, в якому вони були опубліковані, ми прийняли рішення назавжди заблокувати цей аккаунт в зв’язку з ризиком подальшого підбурювання до насильства, – йдеться в повідомленні.

У прес-релізі докладно розбирається текст двох останніх твітів Трампа, які він написав після 12-годинного блокування 6-го січня через заворушення у Вашингтоні і причини, по якій компанія вважає їх закликами до насильства. Наприклад, твіт, в якому Трамп повідомляє, що відмовляється прийняти участь в інавгурації обраного президента Джо Байдена, Twitter визнав можливим натяком на «безпеку» нападу на церемонію, оскільки самого чинного президента на ній не буде.

У прес-релізі Twitter також повідомляється, що в самій соцмережі і на інших платформах вже поширюються плани нових збройних протестів, в тому числі другого нападу на Капітолій і інші урядові будівлі 17 січня 2020 року. Крім Трампа, Twitter також заблокував ряд акаунтів, пов’язаних з конспірологічних рухом QAnon – в тому числі адвоката Трампа Сідні Пауелл і його колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна.

Нагадаємо, акаунти Дональда Трампа в Facebook і Instagram залишаться замороженими мінімум на два тижні через можливі провокації з боку чинного президента США.

Раніше повідомлялось, обидві палати Конгресу США завершили підрахунок голосів колегії виборників і затвердили перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах президента.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram