ФОТО: REUTERS

Конгрес затвердив обрання Байдена президентом США

Обидві палати Конгресу США завершили підрахунок голосів колегії виборників і затвердили перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах президента.

Спільне спеціальне засідання Палати представників і Сенату транслював американський телеканал CBS News, передає УНІАН.

На спільному засіданні оголошувалися результати голосування у кожному штаті. Республіканці могли виступити із запереченнями. Зокрема, такі заперечення були оголошені щодо результатів виборів у штатах Арізона і Пенсильванія, але обидві палати Конгресу голосуванням відхилили ці заперечення.

Також республіканці у Палаті представників намагались оскаржити результати виборів у штаті Вісконсін, але ця пропозиція не знайшла підтримки у Сенаті.

Представники лічильної комісії обох палат Конгресу оголосили, що за підсумками підрахунку голосів колегії виборників Байден 20 січня стане президентом, а Камала Гарріс – віце-президентом.

Головуючий на засіданні обох палат Конгресу, віце-президент США Майк Пенс повідомив, що за Байдена проголосували 306 членів колегії виборників, а за Трампа – 232.

Нагадаємо, відомий американський журнал Time повідомив, що в цьому році в категорії перемогли обрані президент США Джо Байден і віце-президент Камала Харріс. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram