Акаунти Трампа в Facebook і Instagram заблоковані до кінця його президентського терміну

Акаунти Дональда Трампа в Facebook і Instagram залишаться замороженими мінімум на два тижні через можливі провокації з боку чинного президента США.

Про це повідомив засновник і керівник компанії Facebook Inc Марк Цукерберг на своїй сторінці.

Ми вважаємо, що ризики дозволу президенту продовжувати користуватися нашими послугами просто занадто великі. Тому ми продовжуємо блокування, яке ми розмістили в його акаунтах у Facebook і Instagram, на невизначений термін і принаймі протягом наступних двох тижнів, поки мирний перехід влади не закінчиться, – повідомив Марк Цукерберг.

Причиною блокування аккаунтів Трампа раніше стали події 6-7 січня, коли прихильники чинного президента США увірвалися в будівлю американського Конгресу.

Шокуючі події останніх 24-х годин наочно демонструють, що президент Дональд Трамп має намір використати решту часу на посаді, щоб підірвати мирний і законний перехід влади своєму обраному наступникові Джо Байдена, – написав він.

Рішення залишити облікові записи Дональда Трампа заблокованими на два тижні, до дня інавгурації Джо Байдена, Цукерберг пояснив можливими провокаціями з боку Трампа:

Його рішення використовувати свою платформу, щоб потурати, а не засуджувати дії своїх прихильників в будівлі Капітолія, справедливо стривожило людей в США і в усьому світі. Ми вилучили ці заяви вчора, оскільки вважаємо, що їх наслідком – і, ймовірно, їх наміром – є спроби спровокувати подальше насильство. Пріоритетом для всієї країни тепер має бути забезпечення того, щоб остані 13 днів і дні після інавгурації пройшли мирно та відповідно до встановлених демократичними нормами, – додав Марк Цукерберг.

На штурм Капітолію прихильниками чинного президента США Дональда Трампа вже відреагував ряд світових політиків. Сесію відновили через кілька годин, і Конгрес США 7 січня нарешті офіційно затвердив результати президентських виборів, а Дональд Трамп підтвердив мирну передачу влади Байдену.

Нагадаємо, 7 листопада 2020 року стало відомо, що Джо Байден перемагає у виборах президента США, набравши необхідні 270 голосів виборників. Вирішальною стала перемога в штаті Пенсільванія.

Раніше повідомлялось, обидві палати Конгресу США завершили підрахунок голосів колегії виборників і затвердили перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах президента.

Як відомо, Судові органи Іраку заявили, що в четвер, 7 січня, був виданий ордер на арешт американського президента Дональда Трампа у зв’язку з вбивством іранського генерала Касема Сулеймані.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram