
Гірський відпочинок: діти із Заводського району Миколаєва поїхали до табору на Закарпатті
Два тижні відпочинку в горах. 39 юних мешканців Заводського району вирушили до табору на Закарпатті. Діти належать до соціально вразливих категорій. Реалізовується програма оздоровлення за кошти міського бюджету. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». Мені дуже класно в таборах. Очікую нових знайомств і веселощів, – поділилась відвідувачка табору Анна. У Миколаєві










