На Закарпатті відновлюється видобуток золота

У Закарпатській області у селі Мужієве після 15-річного простою запускається видобуток золота. Наразі на місці працює збагачувальна фабрика “Avellana Gold”.

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА, пише Номер Один.

“Ми підтримали іноземного інвестора та запуск проєкту з видобування золота і поліметалів, які є на території Мужіївського родовища. Востаннє підприємство запускали у 2005 році, воно збанкрутувало”, – зазначив голова ОДА Олексій Петров.

За словами керівника українського представництва Avellana Gold Андрія Смоліна, на фабриці працюють понад 30 людей.  Підприємство перероблятиме 500 тисяч тонн руди на рік та буде сплачувати понад 250 мільйонів гривень податків.

Читайте також: Київ потрапив у трійку найзабрудненіших міст у світі

“Металу з нашої продукції буде достатньо для виробництва 300 000 акумуляторів на рік та дозволить перекрити потребу країни в імпорті цинку”, – повідомляє генеральний директор компанії Avellana Gold Брайан Севедж.

Нагадаємо, що в порту Одеси знайшли пів центнера кокаїну. Партію наркотиків виявили у морському порту Одеси “Південний”, вартість на чорному ринку становить більш як 10 мільйонів доларів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram