У деяких областях України учнів переводять на дистанційне навчання

У ряді областей України учнів переводять на дистанційне навчання через зростання захворюваності COVID-19.

Про це повідомляють прес-служби Львівської ОДА, Закарпатської ОДА, Вінницької ОДА.

У Львівській області обласна комісія ТЕБ та НС рекомендувала установам загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів з 9-го березня перейти у віддалений режим навчання.

Крім цього, з 15 березня рекомендують почати канікули одержувачам загальної середньої освіти.

На Закарпатті заборонили відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності її здобувачам, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів і учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти.

У Вінницькій області учнів 1-4 класів перевели на дистанційне навчання ще від 3 березня.

Нагадаємо, очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що у Миколаївській області, а також Закарпатській, Вінницькій та Львівській областях можуть ввести посилений карантин «червоної зони» через збільшення випадків захворювання коронавірусов.

Як відомо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що запровадження повторного жорсткого локдауну можливе, коли більшість областей в Україні перейдуть у червону зону. Він зауважив, що в україні можливо буде і четверта, і п’ята хвилі коронавірусу, і такий хід подій не можна виключати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram