Максим Степанов / Фото: Міністерство охорони здоров'я

Викликає занепокоєння, — глава МОЗ про зростаючий рівень госпіталізації з коронавірусом на Миколаївщині

У Миколаївській області, а також Закарпатській, Вінницькій та Львівській областях можуть ввести посилений карантин «червоної зони» через збільшення випадків захворювання коронавірусом.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Право на владу», 4 березня.

Що у нас викликає ще занепокоєння, особливо за рівнем госпіталізації? Це Вінницька область. Я сьогодні там був і міг на власні очі подивитися. У нас є занепокоєння в Миколаївській області. Львівська область – там по-іншому показник, котрий перебуває у «помаранчевому» рівні. У той же самий час по завантаженню ліжок з киснем найбільший показник – у Закарпатській області (65%). Думаю, що відправлю когось із заступників на інспекцію у Закарпатську область. За динамікою вона ближче до того, щоб зайти в «червоний» рівень епідбезпеки, — сказав очільник МОЗ.

Нагадаємо, за минулу добу, 4 березня, в Україні виявили 10 155 нових випадків коронавірусу COVID-19. Найбільше заражень за добу в Києві та Вінницькій області.

Як відомо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що запровадження повторного жорсткого локдауну можливе, коли більшість областей в Україні перейдуть у червону зону. Він зауважив, що в україні можливо буде і четверта, і п’ята хвилі коронавірусу, і такий хід подій не можна виключати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram