Тег: пандемія

У МОЗ оцінили ймовірність введення комендантської години в Україні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що введення комендантської години через карантин в Україні не обговорюється. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24». Ми ніколи не вели таких розмов. Запровадження комендантської години, якщо говорити навіть чисто юридично, можливо, тільки якщо на території країни буде введено надзвичайний стан. Там

В Україні черговий добовий антирекорд захворюваності та смертності від COVID-19

За добу в Україні зафіксували 19 893 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Це найбільша кількість хворих з початку пандемії на території країни. За останню добу хворобу не змогли подолати 433 людини, інформує Міністерство охорони здоров’я України. У лікарні з діагнозом COVID-19 потрапило 5 040 осіб, виписано з лікарень – 4

Якщо ситуація не поліпшиться, лікарям доведеться обирати, кому жити, — Сєнкевич про заповненість лікарень COVID-хворими

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зробив резонансну заяву, що в разі подальшої динаміки госпіталізацій хворих з COVID-19, лікарям доведеться обирати серед пацієнтів кому жити, оскільки міські лікарні вже переповнені. Про це міський голова заявив вчора, 1 квітня, під час прямого ефіру в соціальних мережах. Наші лікарні переповнені. До чого це може

Миколаївщина після 4 квітня залишиться в «червоній» зоні – Віталій Кім

Після 4-го квітня Миколаївщина імовірніше за все залишиться в «червоній» зоні. Про це під час включення на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Очільник області нагадав, що вийти з «червоної» зони Миколаївщина зможе лише тоді, коли 5 днів

У Миколаївському морському ліцеї з’явиться дистанційний клас на постійній основі

У Миколаєві з наступного навчального року започаткують пілотний проєкт, який передбачає запровадження в трьох навчальних закладах міста дистанційне навчання на постійній основі. Одним з таких закладів стане Миколаївський морський ліцей. З 1-го вересня тут набиратимуть 10-й клас математично-природничого профілю, який навчатиметься виключно на віддалені. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Динаміка нульова, — Олександр Сєнкевич про різницю хворих та тих, хто одужав від COVID-19 у Миколаєві

У миколаївських лікарнях, котрі обладнані для хворих на коронавірус, вже тривалий час відсутня позитивна динаміка у різниці між новоприбулими пацієнтами і тими, хто вилікувався. Таку думку озвучив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру в соцмережах, 30 березня. На сьогоднішній день динаміка, фактично, нульова. Вона ані позитивна, проте і

Ковідні ліжка у лікарнях Миколаївській області завантажені майже на 73%

Станом на ранок 30 березня завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я Миколаївської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 72,8%. Про це свідчать дані управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА. На стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 знаходиться 1 795 чоловік,

Досить напружена, — глава МОЗ про ситуацію з COVID-19 у Миколаївській області

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав регіони України, де ситуація з коронавірусом є «досить напруженою». Серед них Миколаївська, Одеська, Київська та Житомирська області, а також Київ. Про це Максим Степанов заявив під час брифінгу 30 березня. За його словами, в Україні спостерігається зростання госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом. Зараз вже зайняті

Олександр Сєнкевич опублікував відео про переповнені лікарні у Миколаєві хворими на COVID-19

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич опублікував відео, в якому показано роботу переповнених відділень для пацієнтів з COVID-19 у лікарнях міста. Відповідний відеоролик він розмістив на своїй публічній сторінці у Facebook. Це відео не додасть вам гарного настрою, але воно повністю відображає реальний стан справ в наших ковідних шпиталях. Подивіться уважно,

Ситуація катастрофічна, — мер Сєнкевич про ситуацію з COVID-19 у Миколаєві

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич назвав ситуацію з коронавірусним захворюванням COVID-19 вкрай складною, так як місто вже перевищило два епідеміологічні показника, що характерні для «червоної зони» карантину. Про це він розповів під час прямого ефіру у соцмережах, 23 березня. За його словами, це кількість зайнятих ліжок у лікарнях, а також перевищення

«Британський» штам коронавірусу виявили у Києві та ще трьох обласних центрах

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про подальше поширення «британського» штаму коронавірусу по території України. Його підтвердили ще у Києві та трьох обласних центрах. Про це йшла мова в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера». Крім реєстрації в Івано-Франківській області, сьогодні прийшли дані Інституту епідеміології, він (прим.ред. — новий штам)

Завантаженість «ковідних» ліжок на Миколаївщині – 62,5%

Завантаженість ліжок в лікарнях Миколаївської області, визначених під госпіталізацію пацієнтів з підтвердженим COVID-19, досягла 62,57%. При цьому продовжує зростати коефіцієнт госпіталізацій. Про це свідчать дані Миколаївської обласної державної адміністрації. Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим коронавірусів або підозрою на нього протягом останніх семи днів на 100 тисяч населення становить 101,17 (при

У Миколаївській області перевищено допустимий рівень госпіталізації хворих на коронавірус

У Миколаївській області перевищено рівень госпіталізацій з діагнозом COVID-19. На сьогоднішній день показник становить 81,2 на 100 тисяч населення при нормі 60. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України. Миколаївська область визначена в «помаранчеву» епідеміологічну зону. Показники госпіталізації також перевищені в Києві і інших областях: У Києві 75,4 на

Туреччина вводить жорсткіші умови в’їзду для туристів. Це стосується українців

Відтепер, окрім негативного ПЛР-тесту на ковід, туристи перед приїздом до країни мають заповнити обов’язкову електронну анкету. Ця вимога починає діяти з 15 березня. Бланк слід заповнити на офіційному сайті Міністерство охорони здоров’я Туреччини протягом 72 годин перед поїздкою. Відповідно до повідомлення турецького уряду, інформацію слід надати “щоб захистити ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких під

Минулої доби на Миколаївщині від COVID-19 одужали вдвічі більше, ніж захворіли

Станом на 10 ранку 7 березня у Миколаївській області зареєстровано 184 нових випадки COVID-19. Одужали від коронавірусу за добу 460 осіб. Про це повідомляє Миколаївська ОДА. З усіх 43 669 (+184) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Миколаїв – 29185 (+119); Первомайськ – 1437 (+10); Южноукраїнськ – 1434 (+6); Вознесенськ

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930