Станом на 10 ранку 7 березня у Миколаївській області зареєстровано 184 нових випадки COVID-19. Одужали від коронавірусу за добу 460 осіб.
Про це повідомляє Миколаївська ОДА.
З усіх 43 669 (+184) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання:
- Миколаїв – 29185 (+119);
- Первомайськ – 1437 (+10);
- Южноукраїнськ – 1434 (+6);
- Вознесенськ – 1058-IV (+5);
- Очаків – 779 (+5);
- Арбузинський район – 529 (+8);
- Баштанський район – 607 (+1);
- Березанський район – 543;
- Братський район – 371 (+2);
- Березнегуватський район – 272 (+1);
- Веселинівський район – 421 (+1);
- Вітовський район – 1600;
- Вознесенський ра- 393 (+5);
- Врадіївський район – 328 (+1);
- Єланецький район – 189;
- Доманівський район – 484 (+2);
- Казанківський район – 463 (+1);
- Кривоозерський район – 290;
- Миколаївський район – 610 (+3);
- Новобузький район – 388 (+2);
- Новоодеський район – 947;
- Очаківський район – 367 (+1);
- Первомайський район – 501;
- Снігурівський район – 473 (+11).
Від наслідків коронавірусу всього померло 812 осіб, за добу – 5. За останню добу методом ПЛР обстежено 435 осіб, методом ІФА – 6, — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у Миколаївській області, а також Закарпатській, Вінницькій та Львівській областях можуть ввести посилений карантин «червоної зони» через збільшення випадків захворювання коронавірусом.
Як відомо, МОЗ розвінчав фейк про вакцину проти коронавірусу та розсіяний склероз. У ньому говориться, що насправді тільки в єдиному випадку при випробуванні вакцини AstraZeneca було повідомлено про те, що у пацієнта було виявлено дане захворювання.




