Тег: пандемія

Україна увійшла в десятку лідерів у Європі за смертністю від COVID-19

За минулу добу у світі виявили 750 тисяч нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Найбільше хворих наразі в Індії, Бразилії та США. За смертністю з початку пандемії серед країн Європи Україна посідає 8 місце.

У МОЗ назвали симптоми індійського штаму COVID

Глава МОЗ Максим Степанов назвав симптоми «індійського» штаму COVID-19 – більш агресивного, ніж мутації вірусу в ПАР і Великобританії. Про це пише видання «Кореспондент». У світі поширюється новий штам коронавірусу. Він агресивніше, ніж південно-африканський і британський штами. Він виражений надважкою клінічною картиною, з ураженням не тільки органів дихання, але і

Завантаженість «ковідних» ліжок в лікарнях Миколаївської області становить більше 35%

Заповненість ліжок для пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 в лікарнях Миколаївської області станом на вівторок, 11 травня, становить 35,9%. Про це свідчать дані, опубліковані Миколаївською ОДА. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області знаходиться 949 осіб, хворих на коронавірус або з підозрою: КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» –

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії – МОЗ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії коронавірусу. Про це Максим Степанов повідомив на своїй сторінці у Facebook. Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться  засідання комісії

У Миколаєві через COVID-19 померла породілля, дитину врятували

У Миколаївському пологовому будинку №1 через ускладнення, викликаних коронавірусом, померла породілля. Інформацію підтвердила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, передає Суспільне Миколаїв. Жінка перебувала в пологовому будинку на обліку, це була її друга вагітність. Постраждала померла 2-го травня. На наступний день лікарі провели розтин тіла, щоб з’ясувати

На Миколавщині завантаженість COVID-ліжок в лікарнях знизилася до 42%

Станом на 4 травня заповненість лікарняних ліжок, зайнятих хворими COVID-19 в Миколаївській області складає 42,2%. Про це свідчать дані управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області знаходиться 1 113 людей, хворих коронавірусом або з підозрою: КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» – 90 хворих

Завантаженість «ковідних» ліжок в лікарнях Миколаївській області знизилася нижче норми на 10%

Заповненість ліжок для пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 в лікарнях Миколаївської області станом на вівторок, 27 квітня, становить 55% при максимально допустимих 65%. Про це свідчать дані, опубліковані Миколаївською ОДА. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області знаходиться 1 453 людини, хворі на коронавірус або з підозрою: КНП «Миколаївський обласний

Завантаженість «ковідних» ліжок в Миколаївській області знизилась за останній тиждень

Станом на 25 квітня завантаженість ліжок, зайнятих хворими коронавірусом у спеціальних установах охорони здоров’я міста та області складає 54,4%. Про це повідомляють на сторінці Миколаївської облдержадміністрації в Facebook. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області перебуває1 435 чоловік, котрі хворі на коронавірус або з підозрою: КНП «Миколаївський обласний центр лікування

У Миколаївській області складна ситуація з COVID-19, — Максим Степанов

Міністр охорони здоров’я України заявив, що найважча ситуація з коронавірусом зараз в Києві, а також Київській, Одеській, Сумській, Миколаївській та Харківській областях. Про це він розповів під час брифінгу, 20 квітня. За словами посадовця, у цих регіонах велика заповненість хворими ліжок з киснем. Найважча ситуація в місті Київ та Київській

На Миколаївщині завантаженість COVID-лікарень майже досягала допустимої норми

Заповненість ліжок для пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 в лікарнях Миколаївській області станом на вівторок, 20 квітня, становить 66,1%. Про це свідчать дані, опубліковані на сторінці Миколаївської ОДА в Facebook. Згідно з інформацією аналітичної системи MEDdata станом на ранок 20 квітня на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області перебуває

На Миколаївщині несуттєво знизилась завантаженість «ковідних» ліжок в лікарнях

Заповненість ліжок для пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 в лікарнях Миколаївській області станом на ранок п’ятниці, 16 квітня, становить 69,7% при допустимому не більш 65%. Такі дані опублікувало управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації. Згідно з інформацією аналітичної системи MEDdata станом на 10 ранку 16 квітня на стаціонарному лікуванні в закладах

У Миколаївському пологовому будинку №1 через ускладнення від COVID-19 померла породілля

У п’ятницю, 9 квітня, в Миколаївському пологовому будинку №1 від наслідків коронавірусної хвороби померла породілля, котра виношувала двійню. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, передає видання «НикВести». Вона розповіла, що новонароджені малюки живі та зараз перебувають під наглядом лікарів Миколаївської обласної дитячої лікарні. Народилася

Південноафриканський штам COVID-19 виявився стійкий до вакцини Pfizer

Південноафриканський штам коронавірусной інфекції COVID-19 набагато стійкіший до вакцини Pfizer-BioNTech. Про це свідчать дані дослідження, проведеного фахівцями Тель-Авівського університету і мережею медичних установ Клали, пише видання The Times of Israel. В ході дослідження двома експертними групами були проведені аналізи 150 вакцинованих громадян Ізраїлю з позитивним результатом на коронавірус. Частка вірусу,

Шпиталі для хворих на COVID-19 у Миколаївській області заповнені на 76,9%

Завантаженість лікарняних ліжок в медустановах, визначених для лікування хворих з підтвердженим випадком COVID-19 в Миколаївській області станом на 10 квітня становить 76,9%. Про це свідчать дані управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації. У порівнянні з даними, актуальними на 7 квітня (78%), завантаженість знизилася, але показники все ще перевищують допустиму норму –

Ліжкомісця для хворих на коронавірус у Миколаївській області заповнені на 80%

Станом на 6 квітня завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 78,6%. Про це свідчать дані Миколаївської ОДА. Завантаженість ліжок з підведеною до них киснем становить 73,59%. Дві лікарні у регіоні завантажені на 100% – це обласний центр лікування інфекційних захворювань та

Міська влада посилює карантинні обмеження у Миколаєві

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації міста Миколаєва повним складом підтримала рекомендації обласної влади щодо посилення карантинних обмежень, через погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19. Про це стало відомо під час засідання комісії, у п’ятницю, 2 квітня, передає телеканал «МАРТ». Як відомо, заради стабілізації ситуації із кількістю хворих

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930