На Миколавщині завантаженість COVID-ліжок в лікарнях знизилася до 42%

Станом на 4 травня заповненість лікарняних ліжок, зайнятих хворими COVID-19 в Миколаївській області складає 42,2%.

Про це свідчать дані управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області знаходиться 1 113 людей, хворих коронавірусом або з підозрою:

  • КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» – 90 хворих (завантаженість 69,2%);
  • Первомайська центральна районна лікарня – 67 хворих та одна особа з підозрою (завантаженість 56,7%);
  • міська лікарня №1 Миколаєва – 155 хворих (завантаженість 57,4%);
  • пологовий будинок №1 Миколаєва – 8 хворих та одна особа з підозрою (завантаженість 9%);
  • Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня – 30 хворих та 4 особи з підозрою (завантаженість 28,3%);
  • Баштанська центральна районна лікарня – 15 хворих та 5 осіб з підозрою (завантаженість 38,5%);
  • Вознесенська міська багатопрофільна лікарня – 40 хворих і 20 осіб з підозрою (завантаженість 60%);
  • Новобузька центральна районна лікарня – 55 хворих (завантаженість 40,7%);
  • міська лікарня №3 Миколаєва – 122 хворих і 41 осіб з підозрою (завантаженість 69,4%);
  • міська дитяча лікарня №2 Миколаєва – 2 хворих і 4 людини з підозрою (завантаженість 6%);
  • міська лікарня №5 Миколаєва – 120 хворих і 75 осіб з підозрою (завантаженість 53,4%);
  • Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня – 16 хворих і 7 осіб з підозрою (завантаженість 46%);
  • Миколаївська центральна районна лікарня – 11 хворих (завантаженість 13,8%);
  • Новоодеська центральна районна лікарня – 52 хворих (завантаженість 52%);
  • Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр-65 хворих (завантаженість 18,6%);
  • Доманівська центральна районна лікарня – 11 хворих і 8 осіб з підозрою (завантаженість 18,1%);
  • Очаківська багатопрофільна лікарня – 44 хворих та 1 особу з підозрою (завантаженість 41,7%);
  • Снігурівська центральна районна лікарня – 38 хворих та 5 осіб з підозрою (завантаженість 35,8%).

Нагадаємо, тиждень тому, 27 квітня, заповненість ліжок для пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 в лікарнях Миколаївської області становила 55% при максимально допустимих 65%.

Раніше повідомлялось, уряд вирішив заборонити з 2 травня в’їзд для іноземців, які прибувають з Індії. Натомість українці та іноземці, які живуть в Україні, будуть змушені пройти самоізоляцію. Це пов’язано зі спалахом коронавірусу в цій країні протягом останніх тижнів.