Україна з 2 травня закриває в’їзд з Індії через ситуацію з коронавірусом

Уряд вирішив заборонити з 2 травня в’їзд для іноземців, які прибувають з Індії. Натомість українці та іноземці, які живуть в Україні, будуть змушені пройти самоізоляцію. Це пов’язано зі спалахом коронавірусу в цій країні протягом останніх тижнів.

Про це на брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

До України не зможуть в’їхати іноземці та люди без громадянства, які прибувають з Індії або перебували на її території щонайменше 7 днів протягом останніх двох тижнів. 

А от іноземці, люди без громадянства та громадяни України, які постійно або тимчасово живуть в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, будуть змушені самоізолюватися незалежно від результату тестування.

Як відомо, протягом останнього тижня в Індії щодня фіксують понад 300 тисяч нових випадків коронавірусу. Так, 29 квітня там виявили понад 386 тисяч інфікованих, 28 квітня – понад 379 тисяч, а 27 квітня – більш як 362 тисячі. Упродовж останніх трьох днів від ускладнень COVID-19 там щодня помирали понад 3,2 тисячі людей.

Нагадаємо, ЄС планує протягом літа відкрити кордони для вакцинованих від коронавірусу туристів.

Раніше повідомлялося, станом на 29 квітня за минулу добу в Україні від коронавірусної хвороби COVID-19 отримали щеплення 70 тис. 469 осіб.