Сєнкевич та депутати міськради прийняли присягу

Сьогодні, 10 грудня, розпочала роботу перша сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Урочистий захід відбувся у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

Про це повідомляє кореспондент ТРК МАРТ з місця урочистого заходу.

Депутати прийняли присягу і офіційно приступили до роботи. Текст присяги зачитав депутат від політсили “Наш край” Сергій Кантор.

Також свою присягу склав і новоспечений міський голова Олександр Сєнкевич. Йому вручили посвідчення та нагрудний знак.

Попереду у нас багато роботи. Сьогодні у мене запитали, що я очікую від роботи нового складу депутатів. Відповідь проста – просто чекаю, що ми будемо працювати краще, ніж депутати попереднього скликання. Кожен з нас пройшов вибори. Що ми говорили своїм виборцям – знаємо тільки ми, кожен з нас. Але кожен з нас повинен за ці п’ять років виконати максимально з того, що він пообіцяв своїм виборцям. Заходячи в зал міської ради, ми дуже часто забуваємо про це. У нас виникають якісь почуття, з’являються амбіції, его, бажання стати краще за інших, ніж кожен з нас вчора. Тому не буду більше говорити пафосних слів. Я хотів, щоб ми з вами наступні п’ять років пропрацювали в конструктиві і в світі. Бо війна, якою б вона не була, не приносить нічого хорошого. Війна забирає і сили, і життя, і дуже часто перспективи тих, хто воює. Я вмію воювати. Але чи хочу я це робити? Відповідь проста – ні, – сказав під час свого виступу Олександр Сєнкевич.

Після урочистої частини депутати перейдуть до сесійної зали Миколаївської міськради.

Нагадаємо, у середу, 25 листопада, Миколаївська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера, згідно з якими переможцем став чинний міський голова Олександр Сєнкевич.

Раніше повідомлялось, в ефірі політичного ток-шоу “Битва за місто” кожна з політичних партій, представлених у новому скликанні міської ради, запропонувала свого кандидата на посаду секретаря міської ради. За законом, на голосування депутатам кандидата виносить міський голова.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram