Хто претендує на посаду секретаря міської ради?

В ефірі політичного ток-шоу “Битва за місто” кожна з політичних партій, представлених у новому скликанні міської ради, запропонувала свого кандидата на посаду секретаря міської ради. За законом, на голосування депутатам кандидата виносить міський голова.

Одним із головних питань, яке обговорювали в ефірі “Битви за місто” стала кандидатура на посаду секретаря міської ради, передає кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Фігура секретаря – не другорядна роль. Це людина, котра протягом певного часу, а можливо, і до кінця каденції, може управляти містом, – почав дискусію ведучий Олег Деренюга.

Не проти стати секретарем міської Тетяна Домбровська, яка у першому турі виборів мера зайняла третє місце.

Якщо так буде вважати партія, якщо на мене покладуть таку відповідальність, звичайно, я прийму її і буду працювати далі, – прокоментувала Домбровська.

Ще один потенційний кандидат на згадану посаду від “Слуги народу” – Микола Капацина.

Я готовий підставити плече всій міській раді. Якщо мене будуть бачити на цій консолідуючій посаді, я погоджусь, – відповів Капацина.

У партії «Європейська солідарність» секретарем міської ради бачать Олену Кісельову. Вона депутат із досвідом. Як організувати роботу в сесійній залі, знає.

По-моєму, краще за мене секретаря міської ради немає, – прокоментувала Кісельова.

Опозиційні сили готові проголосувати за Тетяну Домбровську як секретаря міської ради, або за Миколу Круглова. Однак і кандидата від “ОПЗЖ” – Артема Ільюка – теж висуватимуть.

Нагадаємо, за іноформацією ЦВК, явка на виборах мера Миколаєва у другому турі склала 28,40%. Відповідно, свої голоси віддали 99 474 мешканця Миколаєва. Вибори в місті відбулись на 214 міських ділянках. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram