Олександр Сєнкевич офіційно переміг у виборах міського голови

У середу, 25 листопада, Миколаївська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера, згідно з якими переможцем став чинний міський голова Олександр Сєнкевич.

Відповідне рішення опублікував депутат Миколаївської міськради Федір Панченко на своїй сторінці в Facebook.

Міськвиборчком прийняв всі 4 протоколи від районних комісій. Зокрема, згідно з підсумкового протоколу Центральної районної територіальної виборчої комісії, за Олександра Сєнкевича проголосувало 16 тисяч 49 виборців, а за Владислава Чайку – 9 тисяч 806 виборців.

При цьому, відповідно до протоколів Корабельної районної територіальної виборчої комісії, чинного мера підтримали 8 тисяч 161 виборець, а кандидата від «Опозиційною платформи – За життя» – 6 тисяч 288 виборців.

Згідно з протоколами Інгульської територіальної виборчої комісії Олександра Сєнкевича підтримали 14 тисяч 334 виборця, а Владислава Чайку – 10 тисяч 356 осіб.

Виходячи з офіційних протоколів Заводської територіальної виборчої комісії, за Олександра Сєнкевича проголосувало 15 тисяч 867 виборців, а за його опонента Владислава Чайку – 8 тисяч 966 осіб.

Таким чином, Олександр Сєнкевич набрав 54 тисячі 411 голосів, що становить 59,74% на виборах Миколаївського міського голови.

Його опонент Владислав Чайка завершив виборчі перегони з результатом в 35 тисяч 416 голосів, що становить 40,26% від усіх, хто проголосував у другому турі.

Нагадаємо, в ефірі політичного ток-шоу “Битва за місто” кожна з політичних партій, представлених у новому скликанні міської ради, запропонувала свого кандидата на посаду секретаря міської ради. За законом, на голосування депутатам кандидата виносить міський голова.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram