Сєнкевич розповів, про що поговорив би із Зеленським

Візит президента України Володимира Зеленського до Миколаєва запланований на п’ятницю, 21 серпня. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич не підтвердив свою участь у заходах за участю Зеленського, але сказав, що за протоколом, він має бути присутнім під час візиту президента в регіон.

Про це йшлося в ефірі програми “Добрий вечір” на телеканалі НІС-ТВ.

На питання ведучого, які питання мер Миколаєва обговорив би з президентом під час зустрічі, Олександр Сєнкевич відповів, що його цікавить підготовка до опалювального сезону.

Сьогодні потрібно звернути увагу першої особи на підхід до зими. Саме ту ситуацію, що скалалась навколо постачальників газу, і транспортування газу, якого немає в тарифі, який встановлює національний регулятор, – відповів Сєнкевич.

Дивіться також: Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

Також очільник Миколаєва додав, що його тривожать і питання об’їзних доріг у порт. Сєнкевич висловив сподівання, що в бюджеті на наступний рік на них були закладені кошти.

І звичайно ж ремонт доріг державного значення, які проходять через місто. Я маю на увазі проспект Героїв України, Пушкінську, Нікольську, Одеське і Веселинівське шосе, – додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич впевнений, що пропонована ним дорожня стратегія для великовантажного транспорту спроможна вирішити проблему численних заторів і руйнувань доріг у місті. 

Раніше ми повідомляли, що Олександр Сєнкевич вважає, що підтриманий у Верховній Раді проєкт постанови «Про створення і ліквідацію районів» може загрожувати процесу децентралізації в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram