Світлана Федорова розповіла з якою політсилою візьме участь у місцевих виборах

Директор Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань Світлана Федорова розповіла, чому йде на вибори з партією «Наш край».

Таку заяву, за словами Світлани Федорової, їй довелося зробити, щоб раз і назавжди розставити всі крапки над «і».

Ми самі, миколаївці, краще знаємо, що потрібно нам. І розуміємо всі особливості нашого краю: від того, як і коли потрібно впроваджувати карантин і чи потрібно, як виходити, які у нас дороги і скільки їде «швидка» в село, чи потрібні нам дитячі санаторії і як краще. А пріоритет «Нашого краю» – самим керувати своєю областю. І тому що ніхто з них не сказав мені, що потрібно закритися, помовчати, посидіти тихо. Ось мені вони подобаються. А деяким, напевно, не надто або зовсім не подобаються. Але ті, хто знає мене особисто, знає, що я не пішла б, маючи хоч краплю сумніву. І так, буду дуже вдячна кожному, хто проголосує за «Наш край». У будь-якому місті, районі, селі, – сказала Світлана Федорова.

Дивіться також: Світлана Федорова впевнена, що українська медицина витримає другу хвилю коронавірусу

Також головний лікар зазначила, що її висунення кандидатом в депутати не означає, що вона піде з посади, а буде намагатися більше зробити для вирішення проблем медицини області.

Я ж не з роботи йду. З нашими зборами нинішніх депутатів на сесії та з їх швидкістю вирішення питань, думаю, що не дуже то і буду відволікатися від роботи. А ось намагатися вирішити проблеми медицини на рівні області цілком можна. Це і проблеми пацієнтів, і якість допомоги, і зарплати медиків, і відносини з НСЗУ, і дотації з місцевих бюджетів і закупівлі необхідного, а не відкатного обладнання та медикаментів, і ремонти лікарень і так далі, – резюмувала вона.

Нагадаємо, головний лікар Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань (ЦІЗ) Світлана Федорова закликала громадян не займатися самолікуванням і покластися на фахівців в питанні виявлення та лікування коронавірусної інфекції.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич назвав провокацією заяву директора «Миколаївського обласного центру інфекційних хвороб» Світлани Федорової, що місто нібито не фінансує лікарню і вона не «понесе відкат меру».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram