“Слуга народу” Чорноморов увійшов до об’єднання розвитку атомної енергетики

Народний депутат України від Миколаївщини Артем Чорноморов увійшов до складу міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток атомної енергетики».

Про створення парламентського об’єднання стало відомо на пленарному засіданні Верховної Ради України, 17 червня, повідомляє видання “Лівий берег”.

Співголовами стали депутати-мажоритарники, які представляють регіони, де розташовані атомні електростанції. Серед них – нардеп від Миколаївської області по 131 округу Артем Чорноморов.

До об’єднання також увійшли: Олена Копанчук, Юлія Яцик, Денис Герман, Олександр Алексійчук, Сергій Нагорняк, Віктор М’ялик, Артем Чорноморов, Остап Шипайло і голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Дивіться також: Депутати міської ради перерозподілили майже 70 мільйонів гривень

За словами голови Комітету, основною ідеєю створення міжфракційного об’єднання є захист і відстоювання інтересів державного підприємства НАЕК «Енергоатом», атомних електростанцій і міст-супутників АЕС.

Зазначається, що ініціатори створення виступають проти зупинок або обмежень блоків атомних електростанцій. Адже зменшення частки атомної генерації призводить до перекосів на ринку електричної енергії (збільшується частка теплової генерації, котра на сьогоднішній день, зосереджена в руках однієї приватної компанії) і до збільшення вартості кіловат для населення.

Народні депутати, які увійшли до складу об’єднання, також будуть сприяти належному фінансуванню діяльності підприємств атомної енергетики України і безпеки об’єктів енергетичної інфраструктури, підтримувати гідний рівень матеріального забезпечення та всебічного розвитку людського потенціалу працівників атомної енергетики та жителів міст-супутників АЕС, – пише видання.

Нагадаємо, Кабмін підписав меморандум про зниження “зеленого” тарифу.

Як відомо, Святослав Вакарчук склав мандат народного депутата.

Раніше повідомлялось, рейтинг “Слуги народу” знову впав.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram