ФОТО: Степан Франко

Святослав Вакарчук склав мандат народного депутата

Святослав Вакарчук публічно склав мандат народного депутата. Про це рішення він заявив у четвер, 11 червня, під час брифінгу у Маріїнському парку у Києві. 

Вакарчук заявив, що пішов в політику для того, аби привести в парламент нових людей, пише Європейська Україна.

Я вважаю свою місію частково виконаною. Я вважаю, що ми привели прекрасну фракцію у парламент, яка тільки починає своє життя. І особливо зараз нас чекає ще багато важливих політичних подій попереду. Завершуючи цей етап своєї місії, хочу сказати, що наступний мій етап – це зробити так, щоб молоді люди ставали якомога більше справжніми лідерами майбутнього. Тому у моїх планах великий освітній проект, про який я розповім пізніше. А поки що, підсумовуючи цю частину, хочу сказати, що сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України, – заявив Святослав Вакарчук. 

Читайте також: Міністр культури України Олександр Ткаченко розглядає дві кандидатури на посаду уповноваженого із захисту державної мови.

Він також розповів, що прийняв це рішення з кількох міркувань: щоб партія перестала асоціюватися із ним персонально, а також, щоб позбавити її частини критики. При цьому Вакарчук наголосив, що надалі продовжуватиме політичну діяльність, зокрема діяльність у партії «Голос». 

Це рішення ніяким чином не означає, що я припиняю свою політичну діяльність або припиняю свою діяльність у партії «Голос». Ми є однією командою, у нас попереду грандіозні плани. І я хотів би звернутися до виборців партії «Голос». Нам зараз дуже потрібна ваша підтримка. Також я хотів би звернутися до своїх персональних хейтерів та ворогів. Ви можете продовжувати безуспішно лити свій бруд на мене. Я поблажливо до цього ставлюся. Але припиніть рухати мою партію. Тому план такий: я відходжу в сторону, ви зі своїм лайном – за мною, а партія – йде вперед, – додав Вакарчук. 

Зараз місце Святослава Вакарчука має зайняти 31-річна киянка Аліна Свідерська, яка йшла під 19 номером у партійному списку. 

Нагадаємо, рейтинг “Слуги народу” знижується – рівень підтримки президентської партії наразі менше 30%. Натомість ростуть позиції інших політсил.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram