Фото: Максим Степанов / Facebook

Сімейні лікарі зможуть тестувати на COVID-19, – Степанов

Сімейних лікарів забезпечать швидкими тестами на антиген до коронавірусу для діагностування COVID-19 у пацієнтів.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми змінили алгоритм, надали фінансування на сімейних лікарів. Зараз ми хочемо, щоб у всіх сімейних лікарів були присутні тести на антиген, щоб вони могли зробити відповідне дослідження”, – сказав Степанов.

За його словами, відповідна робота має бути налагоджена до 23 грудня. Міністр нагадав, що цього тижня відомство оновило алгоритм тестування на наявність коронавірусу.

Читайте також: МОЗ оновив алгоритм тестування на коронавірус

“Ми також додали скринінгове обстеження з використанням швидких тестів на визначення антигену. Вони будуть проводитись наступним особам: з підозрою на COVID-19, з ознаками інших респіраторних вірусних інфекцій, з ознаками пневмонії, громадянам, які були у тісному контакті з особою з підтвердженим випадком COVID-19, а також що повертаються з регіонів із значним розповсюдженням COVID-19. Також громадянам, які підлягають плановій госпіталізації у лікарні у зв’язку з іншими захворюваннями”, – поінформував він.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україні у 2021 році на вакцинацію від COVID-19 виділять 2,6 млрд гривень, але потрібно набагато більше.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна розраховує отримати вакцину від COVID-19 наприкінці березня. За його словами, країна повинна бути готова до виконання алгоритму дій під час вакцинації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram