Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський тримає на контролі підготовку до закупівлі вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це він сказав на традиційній селекторній нараді щодо ситуації з поширенням COVID-19 і протидією пандемії, повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу глави держави.

Читайте також: Приблизно 3% населення України вже перехворіло на коронавірус – МОЗ

Також очільник країни наголосив на важливості підготовки алгоритму масової вакцинації українців. За його словами, держава повинна допомогти медзакладам з вакцинацією.

“Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації. Держава має визначитися, хто буде вакцинуватися першим, скільки пацієнтів зможуть прийняти лікарні за місяць, а головне – допомогти медзакладам з вакцинацією. Адже таку масову вакцинацію у світі робитимуть вперше”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Раніше повідомлялось, у Миколаївській області збільшили забезпеченість концентраторами на 24 одиниці. До кінця року в лікарнях області функціонуватиме 1299 кисневих точок, а це майже 84 % відсотки від розгорнутої кількості ліжок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram