“Проблеми накопичуються”: депутати хочуть заслухати звіти комунальних підприємств

Члени транспортної комісії Миколаївської міської ради вирішили заслухати звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Миколаївелектротранс», «Миколаївпастранс» і «ЕЛУ Автодоріг».

Про це стало відомо під час засідання комісії 5 травня у Миколаївській міській раді

Із такою пропозицією виступив депутат Сергій Ісаков, який зазначив, що в минулих скликаннях комісія раз у квартал заслуховувала звіт про фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств.

Директор КП «Миколаївелектротранс», за сумісництвом голова комісії, Володимир Євтушенко зазначив, що готовий відзвітувати прямо зараз. Однак Сергій Ісаков заявив, що спочатку хоче ознайомитися з документами, а потім заслухати сам звіт.

Є багато питань. Зокрема, на останньому засіданні штабу ТЕБ та НС виникло питання, що в “Миколаївлектротрансі” не всі GPS-трекери працюють, – заявив Сергій Ісаков.

Читайте також: Рішенням сесії міської ради КП «Миколаївелектротранс» отримає 26 мільйонів гривень

Директор підприємства “Миколаївелектротранс” Володимир Євтушенко у відповідь на це заявив, що всі трекери працюють, просто в системі стався збій, але його вже усунули. Тут депутат Сергій Шульгач зазначив, що Сергій Ісаков міг би особисто звернутися до Євтушенка і дізнатися причину, а не виносити цей момент на комісію з питань ТЕБ ​​та НС.

У підсумку, четверо присутніх членів комісії підтримали пропозицію колеги про те, щоб протягом травня  2020 року керівники КП відзвітували про фінансово-господарську діяльність та про проблеми, які існують.

Нагадаємо, що Миколаїв зазеленіє: департамент ЖКГ розпочав озеленення клумб у скверах та парках

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram