Рішенням сесії міської ради КП «Миколаївелектротранс» отримає 26 мільйонів гривень

20-го березня депутати Миколаївської міської ради попри карантин зібрались на засідання сесії для того, щоб забезпечити безперебійну роботу комунального підприємства «Миколаївелектротранс» в березні та квітні. Ці кошти підуть на погашення заборгованості по заробітній платі співробітникам, а також на сплату електроенергії.

Перш ніж рішення підтримав депутатський корпус, спочатку його ухвалили члени «бюджетної» комісії, які засідали в ході сесії.

«Комиссия набрала голоса на сумме в 26 миллионов. Это закрывает март и апрель, чтобы обеспечить бесперебойную работу предприятия перебросить сумму в 26 миллионов. Также было рекомендовано, чтобы вы (городской голова Александр Сенкевич – прим.) дали поручение профильному заместителю, чтобы он проанализировал ситуацию о дальнейшей необходимости средств. Анализ до конца год будет предоставлен депутатскому корпусу,» – розповів голова планово-бюджетної комисії Олександр Бернацький.

Далі проєкт рішення міський голова виніс на голосування в сесійну залу. Його підтримали 34 депутати з 35-ти присутніх в сесійній залі.

Дивіться також: Як працює МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ під час карантину

Також міський голова повідомив, що до кінця дня в телефонному режимі члени виконкому мають ухвалити рішення про обмеження діі пільгових перевезень в громадському транспорті з 6-ї до 10-ї ранку , а також з 16-ї до 19-00. Це пов’язане з обмеженням кількості пасажирів до 10-ти осіб за одну поїздку через загальнонаціональний карантин.

Також Ігор Дятлов запропонував наступне засідання сесії проводити в онлайн-режимі, аби депутати не наражали один одного на небезпеку

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради внесли зміни до бюджету міста на 2020 рік, спрямувавши 45 мільйонів 614 тисяч на медицину і 6 мільйонів гривень на силовий блок для запобігання поширення коронавірусу в Миколаєві.  

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram