Міськрада спрямувала понад 45 мільйонів гривень для запобігання поширення коронавірусу

У вівторок, 17 березня, депутати Миколаївської міської ради внесли зміни до бюджету міста на 2020 рік, спрямувавши 45 мільйонів 614 тисяч на медицину і 6 мільйонів гривень на силовий блок для запобігання поширення коронавірусу в Миколаєві.  

Директор департаменту фінансів Віра Святелик повідомила, підготовлений проект рішення, в якому розподілено за рахунок вільного залишку 22 мільйона 593 тисячі гривень на заходи із запобігання поширенню вірусу, а саме:

  • на сприяння діяльності правоохоронних органів – 6 мільйонів 65 тисяч гривень;
  • управління охорони здоров’я на боротьбу з коронавірусів – 10 мільйонів 528 тисяч 692 гривні;
  • управління з надзвичайних ситуацій на поповнення матеріального резерву – 1 мільйон;
  • департаменту фінансів на поповнення резервного фонду – 5 мільйонів гривень.
Дивіться також: Олександр Сєнкевич заявив про готовність міста протистояти коронавірусу

Чиновниця додала, надійшла пропозиція доповнити витрат на боротьбу з коронавірусом для управління охорони здоров’я: виділити ще 27 мільйонів гривень додатково і розподілити кошти медичної субвенції в розмірі 7 мільйонів 585 тисяч гривень.

“Разом, на сьогоднішній день проголосовано рішення на збільшення 22 мільйонів 593 тисяч гривень, якщо будуть пропозиції в сесійній залі, і ви проголосуєте, то я розподілю гроші медсубвенціі – 7 мільйонів 585 тисяч і збільшу за рахунок вільних залишків 27,5 мільйона управлінню охорони здоров’я”, – повідомила чиновниця.

У підсумку, депутати погодили виділення 57,6 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом в Миколаєві, при цьому 27,5 мільйонів гривень помістили до резерв, виділяти їх будуть при необхідності за погодженням з планово-бюджетною комісією.

Нагадаємо, депутатів міської ради проінформували про стан підготовки до можливої вірусної інфекції.

Як відомо, з 17 березня у Миколаєві тотальний карантин.

Раніше повідомлялось, в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міськради відкрили гарячу лінію для хворих на коронавірус. 

 

Автор – Олександр Матюшенко, оператор – Олексій Семенуха.

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram