Миколаїв на карантині: працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини

Із 17 березня у Миколаєві тотальний карантин: закриваються всі заклади громадського користування, крім продуктових магазинів і аптек.

Про тотальний карантин у Миколаєві йдеться у розпорядженні міського голови Олександра Сєнкевича «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».

Дивіться також: Олександр Сєнкевич заявив про готовність міста протистояти коронавірусу

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із 17 березня тимчасово зупиняється робота таких об’єктів: кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек, дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, зоопарку, фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів, усіх магазинів, крім продуктових та аптек, торговельно-розважальних центрів, будівельних ринків, ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів.

Обмеження діють до особливого розпорядження мера. Керівники підприємств будуть попереджені про особисту відповідальність за невиконання даного розпорядження.

Нагадаємо, станом на 14 березня в Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки зараження COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram