МОЗ: В Україні зареєстровано 3 випадки захворювання на коронавірус

Станом на 14 березня в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки зараження COVID-19.

Про це повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я.

Зокрема, в Чернівецькій області зареєстровано два випадки захворювання, у Житомирській – один, який завершився летальним результатом.

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 67 повідомлень про підозру на COVID-19 (3 ​​випадки – підтверджені лабораторно, 61 – негативні, 3 зразка досліджується).

Дивіться також: Що потрібно знати про коронавірус – рекомендації головного лікаря Миколаївської ЛШМД

Крім того, з початку року вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

Підозра – це попередній діагноз, який ще не підтверджений клінічно і лабораторно. Підозра встановлюють лікарі тільки у випадках, які чітко підпадають під критерії, затверджені МОЗ. Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України продовжує досліджувати не тільки підозрілі випадки, але і контактних осіб, – зазначили в МОЗ.

Також повідомляється, що з 14 березня 2020 року з метою координації дій у період складної епідеміологічної ситуації, в Центрі громадського здоров’я починає свою роботу внутрішній Оперативний штаб, який займатиметься виключно питаннями COVID-19. Зокрема, відповідями на запити, збором, обробкою і наданням аналітичних висновків , які будуть основою для прийняття рішень на рівні країни. До складу оперативного штабу увійшли представники Центру, представники міжнародних та інших організацій, які працюватимуть в режимі ненормованого робочого дня.

Як відомо, в Україні зафіксована перша смерть від коронавірусу. 

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram