Миколаїв зазеленіє: департамент ЖКГ розпочав озеленення клумб у скверах та парках

У Миколаєві департамент ЖКГ розпочав озеленення клумб у скверах та парках. Охайно впорядковані квітники та цікаві експозиції з квітів даруватимуть миколаївцям приємні емоції одразу після виходу з карантину.

Карантин триває, а Миколаїв має виглядати як завжди – чистим, квітучим, доглянутим. Тож забезпечуючи протиепідемічні заходи, комунальники не ставлять на паузу впорядкування міста. Перші рослини вже висаджено в центрі міста – біля меморіалу Героїв – десантників.

Дивіться також: Оновлення зупинок у Миколаєві

10 робітників підрядної організації взяли участь у впорядкуванні квітнику біля Інгульської адміністрації.

За словами начальника Управління екології, це лише початок масштабної висадки – вже скоро «зазеленіють» усі квітники, які обслуговує департамент ЖКГ.

Дивіться також: Центральний район продовжує регулярно дезінфікувати зупинки громадського транспорту

Посадковий матеріал – пристосовані до нашого клімату рослини, такі як, сальвія, бегонія, гацанія, аспарагуси. А ще виконують нестандартні замовлення. Як от біля Миколаївської обласної державної адміністрації. Тут озеленювачі працюють над створенням справжнього квіткового шедевру.

Коли квіти приживуться на новому місці та увійдуть у період цвітіння – тішитимуть око перехожих миколаївців та гостей міста розмаїттям барв та форм.

Нагадаємо, підприємства критичної інфраструктури продовжують роботу в звичайному режимі незважаючи на карантин, серед таких КП «Миколаївкомунтранс». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram