Працівники Миколаївського хлібзаводу №1 отримали гуманітарну допомогу від міської влади

Працівники Миколаївського хлібзаводу №1 отримали продуктові набори. Саме на цьому підприємстві щодня випікають сотні буханок хліба, який безкоштовно роздають жителям Миколаєва.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

З перших днів широкомасштабної російсько-української війни колектив Миколаївського хлібзаводу працював не покладаючи рук, аби забезпечити миколаївців хлібом. І зараз попри небезпеку обстрілів та запуску ракет чоловіки та жінки виходять на роботу, щоб на прилавках магазинів та супермаркетів завжди були хлібобулочні вироби.

У перші дні війни працівники були налякані, багато виїхали з міста. Були такі водії, які днями і ночами були на підприємстві, ночували тут. Їздили на Засілля, їх там з автоматами клали на землю, – згадала директорка хлібзаводу Альона Ракова.

Раніше Миколаївський хлібзавод возив свою продукцію на Херсонщину. Тепер через тимчасову окупацію сусідньої області російськими військами робити це неможливо. Та робота на підприємстві кипить – хліб випікають не лише на продаж, а й для безкоштовної видачі соціально незахищеним категоріям населення, які живуть в Миколаєві. Аби підтримати колектив у важкі воєнні часи, міська влада передала гуманітарну допомогу. Пайки сформували з конфіскованих у портах Одеси товарів, які йшли на експорт або транзитом.

Читайте також: Миколаївська область отримала допомогу від канадської благодійної організації Atlantic Ukrainian Association

Оскільки пайки складаються з великої групи продуктових товарів, які держава конфіскувала в морських портах Одеси, вони потребують значних зусиль для фасування на набори. Підприємства можуть це зробити. Таким чином ми забезпечуємо працівників якісними продуктами харчування і можемо підтримати тих, хто працює, – сказав перший заступник міського голови Віталій Луков.

Продуктові набори розраховані і на робітників, які працюють на заводі нині, і на членів колективу, які через війну були змушені піти на простій.

Ми отримали курячі крильця, окороки, маргарин, печиво, цукерки, яблука, сік. Дякую владі міста за те, що допомогли нам в цей важкий час, – розповіла працівниця заводу Марина.

Окрім працівників стратегічних підприємств, невдовзі продуктову гуманітарну допомогу надаватимуть медикам та освітянам.

Читайте також: Для отримання харчових наборів миколаївцям треба оформити продуктову картку. АДРЕСИ

Нагадаємо, що до Миколаєва з Одеси прибув черговий гуманітарний вантаж: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також медикаменти.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram