Понад 13 мільйонів українців отримали дві дози COVID-вакцини

В Україні повний курс вакцинації від коронавірусу станом на 21 грудня пройшли понад 13 млн людей.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я у Facebook.

Понад 13 млн людей отримали дві дози вакцини проти COVID-19 та завершили курс щеплення!.. 110 740 людей вакциновано проти COVID-19. Першу дозу отримало 36 056 людей, повністю імунізовані – 74 605 людей, додаткову дозу отримали 79 осіб, – йдеться у повідомленні.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 14 422 443 людини, з них отримали першу дозу – 14 422 441 людина, повністю імунізовані та отримали дві дози – 13 061 477 людей, отримали додаткову дозу – 171 людина. Загалом проведено 27 484 089 щеплень.

Нагадаємо, що більшість симптомів нового штаму коронавірусу “Омікрон” збігаються з симптомами звичайної застуди. Зокрема, це головний біль, біль у горлі, нежить, втома і чхання.

За результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.