Під ворожими обстрілами були чотири громади Миколаївщини – Кім

Російські окупанти продовжують накривати вогнем Миколаїв з областю.

Сьогодні, 28 серпня, близько 4:00 і 6:00 обстрілювали Широківську громаду. Зокрема, околиці села Широке. Обстріли не припинялися з відучора, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім інформацію станом на 8:00 в Telegram.

Близько 16:30 27 серпня загарбники обстріляли село Широке, внаслідок чого зруйновано два житлових будинки та сільгоспбудівлі у домогосподарствах. Постраждалих немає.

Читайте також: На Миколаївщині загарбники вже пошкодили понад 10 тисяч цивільних об’єктів

Досі тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади.

За попередньою інформацією постраждалих немає. Інформація щодо пошкоджень уточнюється, – зазначив Кім.

Також вчора під ворожими обстрілами були село Оленівка й селище Любомирівка Шевченківської громади. Одна людина зазнала поранень.

27 серпня орієнтовно о 15:00 внаслідок обстрілів селища Первомайське Первомайської громади пошкоджено господарські будівлі. Постраждалих немає, – додав голова ОВА.

У Вознесенському й Первомайському районах день і ніч минули відносно спокійно.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: