Ігор Кузін. Фото - Укрінформ

Перше COVID-щеплення отримали вже 80% медпрацівників та 62% освітян

В Україні перше ковід-щеплення отримали 80% медпрацівників та 62% освітян, повністю щеплені від коронавірусної хвороби 63% медпрацівників та 42% освітян.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Станом на 23 вересня, медиків було вже вакциновано 80% першою дозою, також 63% двома дозами. У освітян 62% – першою дозою, 42% – двома дозами, – сказав Кузін.

Він нагадав, що МОЗ розробляє перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких будуть підлягати обов’язковій вакцинації проти COVID-19. До нього включать працівників закладів освіти, центральних органів виконавчої влади і структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій.

Читайте також: COVID-вакцинацію хочуть організувати у всіх школах – для вчителів та батьків учнів

Нагадаємо, що вчені прогнозують згасання четвертої хвилі COVID-19 в Україні наприкінці 2021 року. Зараз ця хвиля знаходиться на стадії зростання.

Відзначимо, що державна комісія з надзвичайних ситуацій з 23 вересня запровадила в Україні «жовту» зону карантину. Відтоді по всій країні посилили обмеження, однак у країні діють бонуси для вакцинованих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram