COVID-вакцинацію хочуть організувати у всіх школах – для вчителів та батьків учнів

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила регіонам розглянути питання організації щеплень учителів проти COVID-19 у школах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Державна комісія доручила головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів до залучення до процесу вакцинації, у тому числі, вчителів та працівників закладів освіти … існуючих пунктів щеплень у закладах освіти, – йдеться у повідомленні.

Також держадміністрації мають розглянути питання забезпечення можливості та організації вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень.

Читайте також: В миколаївських школах 25 класів пішли на самоізоляцію

Окрім цього, пропонується інформування та проактивне запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а й їхніх родичів та родичів здобувачів освіти.

Нагадаємо, що державна комісія з надзвичайних ситуацій з 00:00 23 вересня запроваджує в Україні «жовту» зону карантину. Відтоді по всій країні посилять обмеження, однак діятимуть бонуси для вакцинованих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram