Фото: LIGA.net

Парламент прийняв закон про підтримку культури

Верховна Рада IX скликання підтримали законопроект №3377, який передбачає державну підтримку сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу в зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби.

Відповідний проект закону у другому читанні підтримали 343 народних обранця, про що свідчать дані на офіційному сайті українського парламенту.

Законопроект, зокрема, передбачає зменшення плати за оренду майна закладів культури, які не можуть використовуватися через певних обмежень (наприклад, карантину) або заборон.

Дивіться також: У російському театрі відкрився інтерактивний музей

Також на період карантину та до 31 грудня 2020 року хочуть звільнити телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги, які використовують радіочастотний ресурс, від оплати 50% вартості послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Хочуть також ввести інституційну підтримку в сферах культури і мистецтв (у тому числі в умовах дії карантину), удосконаливши діяльність самого Українського культурного фонду. Для цього ще потрібні зміни до Закону України «Про Український культурний фонд».

Нагадаємо, українську кінострічку «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді.

Як відомо, на Миколаївщині в заповіднику «Ольвія» відкрилася виставка в техніці геліографіті.

Раніше повідомлялось, Україна знімає 14 кінофільмів, спільно з кіностудіями з Італії, Франції, Нідерландів, Польщі та інших європейських країн. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram