Пам’яті відомого українського тренера з велоспорту Євгена Штермера

3 травня, у Миколаєві за кермом свого автомобіля помер відомий український тренер з велоспорту Євген Львович Штермер.

Євген Львович повертався у своєму автомобілі Renault Logan. Він раптово відчув себе погано, але встиг натиснути на педаль гальма і зупинити автомобіль прямо посеред дороги. Після цього тренер втратив свідомість. Лікар швидкої, що прибула на місце події, констатував смерть.

Штермер є одним з найбільш відомих в Україні тренером по велоспорту. Попри похилий вік – 76 років – він продовжував працювати в Миколаївській обласній школі вищої спортивної майстерності. Серед вихованців тренера Штермер близько півтора десятка учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та інших престижних змагань.

Переглянути запис

Фото: Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради
Фото: Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради

Його вихованці брали участь у шести Олімпіадах поспіль! В Атланті-1996 – Андрій Чміль, Олег Панков і Михайло Халілов, в Сіднеї-2000 – Валентина Карпенко, в Афінах-2004 – Юрій Кривцов, Кирило Поспєєв, Ірина Чужинова і Валентина Карпенко, в Пекіні-2008 – Андрій Гривко і Тетяна Стяжкіна, в Лондоні-2012 – Андрій Гривко і Єлизавета Бочкарьова, в Ріо-де-Жанейро 2016 – Андрій Гривко.

За досягнення у вихованні спортивних кадрів, йому було присвоєно почесні звання Заслужений тренер України і Заслужений працівник фізичної культури України. Також він був нагороджений орденом За заслуги.

Редакція телеканалу “МАРТ” висловлює скорботливі співчуття близьким та рідним померлого.

Нещодавно повідомлялось, помер відомий футболіст, ветеран Миколаївського футболу – Мазараті Григорій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram