Ольга Степаненко розповіла про рівень інклюзивності у Миколаєві

Голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Ольга Степаненко вважає, що місто Миколаїв на 60% є інклюзивним та доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Таку думку вона висловила під час ефіру на телеканалі “МАРТ”.

Ольга Степаненко відзначила, що вона обіймає посаду заступника голови комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю при Миколаївській ОДА, котрий займається постійним моніторингом інфрастуктури у місті на предмет інклюзивності.

Є ще ряд питаннь, нам є куди рости і що змінювати, але наявні зміни вже помітні зараз. Тому можу сказати, що на 60 відсотків місто Миколаїв є інклюзивно доступним і ми працюємо над тим, щоб його вдосконавлювати й надалі, – сказала Ольга Степаненко.

Дивіться також: Команда “Пропозиції” – це звичайні люди, однак професіонали своєї справи, – Ольга Степаненко

В якості підтвердження своїх слів, голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю навела приклад із власного життя.

Побутовий приклад із життя: нещодавно я стояла на зупинці, під’їхав славнозвісний “зелений автобус” (прим.ред. – КП “Миколаївпастранс”) і я бачу, що він стоїть та далі не рухається. Вийшов водій і відкрив пандус, з’їхала людина на візку, а потім водій їй ще допоміг. Далі людина поїхала гарною, новою бруківкою, котра була облаштована з’їздом для людей з інвалідністю, обмежений жовтою лінією. Хіба ж це не зміни і не показник іклюзивності у місті, – розповіла Ольга Степаненко.

Нагадаємо, голова адміністрації Центрального району Миколаєва Олександр Береза сподівається, що незабаром до Матвіївки, Варварівки, Тернівки та Ракетного урочища незабаром пустять нові автобуси і тролейбуси, придбані за кредитні кошти ЄБРР.

Як відомо, у межах реформування системи шкільного харчування було перевірено 500 шкіл по всій Україні, в результаті чого виявили низку проблем: відсутність харчування для дітей з особливими харчовими потребами, застаріле обладнання тощо.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві вже вісьмом пацієнтам безкоштовно встановили штучні суглоби, які придбали за кошти міського бюджету. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram