У Миколаєві встановили перші штучні суглоби, придбані за кошти міського бюджету

У Миколаєві вже вісьмом пацієнтам безкоштовно встановили штучні суглоби, які придбали за кошти міського бюджету. Безкоштовні операції з ендопротезування проводять у двох закладах – Лікарні швидкої медичної допомоги та Міській лікарні № 3.

Загалом за кошти міського бюджету закупили 66 комплектів штучних суглобів. На них витратили 3,5 млн гривень, йдеться в сюжеті кореспондентів телеканалу “МАРТ”.

У відділенні травматології та ортопедії Міської лікарні № 3 провели вже п’ять операцій, ще три – у Лікарні швидкої медичної допомоги.

Читайте також: Міська лікарня № 1 продовжує надавати допомогу пацієнтам з інсультами

Перші пацієнтів, яким у Міські лікарні № 3 поставили безкоштовні штучні суглоби, відновлюються після операції. Своєї ж черги чекають ще 20 пацієнтів, вони наразі проходять передопераційну підготовку.

В управлінні охорони здоров’я кажуть, 66 комплектів – це лише початок, міська влада й надалі планує видаляти кошти на закупівлю сучасних ендопротезів.

Нагадаємо, Миколаївській міській лікарні №3 дозволили приймати хворих COVID-19. Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич на своїй сторінці у Facebook.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram