Команда “Пропозиції” – це звичайні люди, однак професіонали своєї справи, – Ольга Степаненко

Голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Ольга Степаненко візьме участь у місцевих виборах до Миколаївської міської ради разом з командою політичної партії “Пропозиція”.

В ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ” вона розповіла, чому вирішила кандидувати у місцеві депутати разом з командою міського голови Олександра Сєнкевича.

За словами Ольги Степаненко, напередодні початку виборчого процесу її запрошували взяти участь у виборах декілька політичних сил, котрі зацікавлені у лобіюванні та захисту інтересів осіб з інвалідністю на рівні місцевої влади.

Я обрала команду “Пропозиція” – команду Олександра Сєнкевича, оскільки вважаю її командою справжніх професіоналів. На мою думку, саме з цією командою можна реалізувати чимало проєктів, адже до неї не належать якісь провідні лідери, відомі політики, зокрема місцеві, не входять люди заангажовані чи зацікавлені у накопиченні власних статків, або ж захисту свого бізнесу. До команди “Пропозиція” входять хоч і звичайні люди, але професіонали своєї справи, – відзначила Ольга Степаненко.

Дивіться також: Ідеологія нашої партії полягає у розвитку місцевого самоврядування, – Олександр Сєнкевич розповів про новостворену партію “Пропозицію”

Вона додала, у сформованій команді мера Миколаєва є представники різних сфер: освіта, наука, медицина, місцеве самоврядування і завдяки колективним зусиллям кожному вдасться реалізувати свій вектор діяльності.

Я впевнена, коли до міської ради зайдуть люди з “Пропозиції”, але різного соціального спрямування і будуть делегувати інтереси різних верств населення, то місто від цього лише розквітне і буде розгалужено розвиватись, – пояснила очільниця Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю.

Ольга Степаненко наголосила, у разі обрання її місцевим депутатом, вона не збирається полишати свою основну діяльність, оскільки своїм прямим обов’язком вбачає захист інтересів людей з інвалідністю у площині Миколаївської міської ради.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич впевнений, що пропонована ним дорожня стратегія для великовантажного транспорту спроможна вирішити проблему численних заторів і руйнувань доріг у місті.

Раніше повідомлялось, власник ТОВ “Артіль” Дмитро Іванов братиме участь у місцевих виборах. Підприємець долучився до команди чинного мера Олександра Сєнкевича.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram