Олександр Жак відповів на критику проекту будівництва дюкера

Керівник підрядної компанії, яка будувала дюкер до Варварівки, відповів на критику проекту. Олександр Жак вважає звинувачення політичними.

Будівництво дюкера до Варварівки перебуває на фінальній стадії. Об’єкт готовий на 90 %, – про це в ефірі програми “Діалог” розповів керівник компанії “ВіК” Олександр Жак.

5 листопада у Варварівці урочисто запустили воду – так означили завершальний етап будівництва. Після цього, проект будівництва почали критикувати.

Зокрема колишній головний інженер КП “Миколаївводоканал” Олександр Делі заявив, що в роботі підрядника є низка порушень.

Керівник підрядної організації “ВіК”, яка будує дюкер, називає подібні заяви політичними.

Це явно політичні заяви. Насправді колишній головний інженер водоканалу в руках проект не тримав і його вислови не обґрунтовані. На даний момент виконана основна робота – дві нитки дюкера прокладені, частина трубопроводів з боку міста, повністю зроблена закольцовка. Фактично у нас залишилася обв’язка камер перемикання з боку міста і Варварівки і приєднання цих камер до дюкера. Це 10% роботи, – розповів Олександр Жак.

Фото: ТРК “МАРТ”
Дивіться також: Олена Кісельова закликала підтримати Олександра Сєнкевича у другому турі виборів мера Миколаєва

Серед інших претензій до проекту – те, що труба водогону перекриває потік води в дамбі. На це підрядник повідомив, що труба тимчасово перебуває на поверхні, поки проводяться її випробування. Пізніше її закопають на глибині 4 метри.

Наш проект пройшов експертизу, тобто все відповідно до ДБН, нормативам і тд. Труба в захисній оболонці – композитний матеріал твердий, тому труба в безпеці, перетин цього каналу дозволяє закладати трубу на глибину 4 метри. Ми можемо зробити хоч 10 метрів глибиною цю протоку, але він все одно буде замулюватися до глибини в метр, – прокоментував Олександр Жак.

Також Олександр Жак запевнив, що після урочистого запуску фонтану у Варварівці воду з трубопроводу спустили.

Воду ми спустили, зараз система стоїть порожньою. Їй нічого не загрожує. Люди поки не мають права підключатися, це буде незаконно. Тільки після того, як об’єкт перейде на баланс водоканалу, це стане можливим. Думаю, вони про це оголосять: “Будь ласка, приходьте і отримуйте техумови на підключення”. Але це вже буде в наступному році, – додав він.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич сподівається з новим складом міської ради купити ще 50 нових автобусів і направити їх у віддалені мікрорайони.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram