Мікрорайон Варварівка у Миколаєві буде з водою: триває будівництво дюкеру

У Миколаєві триває будівництво дюкеру – тобто трубопроводу під дном річки – та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка. Роботи виконують на замовлення департаменту ЖКГ.

1300 метрів – довжина дюкеру, який планують прокласти до мікрорайону Варварівка. Адже правий берег міста досі залишається без централізованого водопостачання. Підрядна організація «ВіК технології» на замовлення департаменту ЖКГ розробила і отримала позитивний висновок державної експертизи щодо проєкту.

Перші ідеї будівництва дюкеру у Варварівку виникли ще за радянських часів. Друга спроба впровадження проекту була у 2008 році, і ось тільки три роки тому нарешті цей проєкт почали втілювати у життя. Підприємство «Миколаївводоканал» теж технічно допомагає реалізовувати проєкт, хоча експлуатаційні мережі міста іноді підводять.

Дивіться також: У Миколаєві реконструюють перехрестя вулиць Карпенка та Крилова

Дюкер прокладуть діаметром 400 мм, двома нитками довжиною 1300 м, продуктивністю понад 5 тис. кубометрів води на добу, та будівництво магістральної кільцевої системи водопроводу довжиною 10 км. Наразі тривають роботи на вулиці Нікольській.

Вартість будівництва складає  близько 70 млн грн. З яких частина грошей надана ДФРР, а частина – з міського бюджету. Завершення робіт слід очікувати у вересні 2020 року.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час спілкування з миколаївцями у соцмережах анонсував ремонт вулиці Потьомкінської. 

Раніше повідомлялось, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідив про ліквідацію будівництва торгового павільйону на проспекті Центральному, на зупинці 3-тя Слобідська.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram