Фото: Nlv.aero

Олександр Сєнкевич запропонував своє рішення проблеми з технікою аеропорта

Мер Миколаєва Олександр Сенкєвич запропонував передати місту безкоштовну спецтехніку на 50 мільйонів гривень, яку обласна рада відмовилася забрати на баланс «Миколаївського міжнародного аеропорту».

Про це він написав на своїй публічній сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/posts/2070050059793305

Як відомо, 25 вересня в ході сесії Миколаївської облради депутати не погодили прийняття на баланс «Миколаївського міжнародного аеропорту” 83 одиниці спеціальної техніки на суму в 50 мільйонів гривень.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич присягнув на Біблії

Мер висловив обурення діями депутатів облради, через амбіції яких, за його словами, страждає не тільки область, але і місто. Олександр Сєнкевич відзначив, що серед всієї техніки є і та, яку можна використовувати для прибирання снігу взимку, тому запропонує передати її на баланс міського комунального підприємства.

У Миколаєві є своє комунальне підприємство «Аеропорт». Думаю, що разом з головами фракцій Миколаївської міськради ми дійдемо до згоди і запропонуємо прийняти цю техніку на баланс нашого КП. Вважаю, що у такі кризові часи ми не маємо права нехтувати безкоштовною допомогою, особливо якщо це стосується економічного розвитку Миколаївщини, – написав міський голова.

Нагадаємо, у серпні Міністерство інфраструктури України передало комунальному підприємству «Миколаївський міжнародний аеропорт» 83 одиниці спеціальної техніки для його повноцінної роботи.

Як відомо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич передав Президенту України Володимиру Зеленському лист з приводу проблем з-за блокування рахунків «Миколаївоблтеплоенерго».

Раніше повідомлялось, Олександр Сенкевич під час виступу на онлайн-засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заявив про тиск на органи місцевого самоврядування напередодні виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram