Олександр Сєнкевич передав лист президенту щодо проблеми «Миколаївоблтеплоенерго»

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич передав Президенту України Володимиру Зеленському лист з приводу проблем з-за блокування рахунків «Миколаївоблтеплоенерго».

Про це він сказав під час прямого ефіру у соцмережах, 24 вересня.

Лист стосувався нашого підприємства «Миколаївоблтеплоенерго», а саме проблем, які сьогодні у нього виникли, і можуть стати реальною загрозою запуску тепла. На місцевому рівні ми нічого не можемо вирішити. НАК «Нафтогаз» фактично заблокував рахунки нашого «Миколаївоблтеплоенерго». Наше підприємство є другим в Україні за кількістю зборів оплат, за що я хочу подякувати вам, миколаївці, ви молодці, ви не накопичуєте борги, а вчасно платите і підприємство вчасно переводить оплату за газ. На сьогоднішній день у підприємства немає заборгованості за газ, але є заборгованість по пені і штрафів. Більш того, «Облтеплоенерго» є другим по Україні за кількістю грошей і темпам оплати за використаний газ. Тому я не розумію, чому так відбувається, коли державна організація бореться з містом. Нам це взагалі незрозуміло. Потрібно просто всього лише «Нафтогазу» укласти договір реструктуризації по пені і штрафів на 10 років і фактично далі працювати, – зазначив мер.

Дивіться також: 37 тисяч абонентів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» можуть опинитись без тепла – Микола Логвінов

Олександр Сенкевич додав, що в листі також йдеться про те, що Мінфін не проводить гроші Світового банку в рамках проекту будівництва чотирьох нових котелень, оскільки комунальне підприємство не може заплатити Мінфіну 10 мільйонів гривень.

Думаю, найближчим часом, якщо не вирішиться питання, вже доведеться їхати, сідати під Кабмін мені з працівниками «Облтеплоенерго», щоб звернути на себе увагу, – резюмував він.

Нагадаємо, директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов заявив про необхідність виділення з бюджету міста 50 мільйонів гривень на погашення касового розриву.

Як відомо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» погодили інвестиційну програму на 2020 рік. Це питання розглянули 26 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram