ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» погодили інвестиційну програму на 2020 рік

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» погодили інвестиційну програму на 2020 рік. Це питання розглянули 26 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Програма розрахована на понад 17 мільйонів гривень. Кошти витратять на котельне обладнання та обслуговування теплових мереж.

Під час обговорення питання член виконкому Олександр Садиков поцікавився у Володимира Удода, який загалом стан справ на підприємстві. Перший заступник директора запевнив, що Миколаївоблтеплоенерго готове до старту опалювального сезону. Проблеми мають лише з арештами рахунків за позовом Нафтогазу.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує підготовку до нового опалювального сезону

Інвестиційну програму Миколаївоблтеплоенерго розробило ще за старими тарифами, оскільки через карантин підприємство не змогло підписати договори про надання послуг із теплопостачання з усіма абонентами. У разі затвердження нового тарифу підприємство значно скоротить свої збитки.

Далі програму має затвердити національний регулятор НКРЕКП.

Нагадаємо, на засіданні виконкому під час розгляду інвестиційної програми ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” члени виконкому дорікнули керівництву підприємства за участь у презентації миколаївської команди “Слуги народу”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram