Члени виконкому дорікнули керівництву “Миколаївоблтеплоенерго” за візит на презентацію “Слуги народу”

На засіданні виконкому під час розгляду інвестиційної програми ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” члени виконкому дорікнули керівництву підприємства за участь у презентації миколаївської команди “Слуги народу”.

На засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради 26 серпня розглядали інвестиційну програму ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” на 2020 рік. Під час обговорення програми один із членів виконкому Олександр Садиков дорікнув першому заступнику директора підприємства Володимиру Удоду за візит директора “Миколаївоблтеплоенерго” на презентацію команди “Слуга народу”.

А керівництво “Миколаївоблтеплоенерго” буде на всі партійні заходи ходити чи ви тільки вибірково обираєте? Ми бачили все керівництво вашого підприємства на партійному заході кілька днів тому, – поцікавився Олександр Садиков.

Йдеться про презентацію миколаївської команди “Слуги народу” на майбутніх місцевих виборах. У п’ятницю, 21 серпня, на заході за участю президента України Володимира Зеленського помітили директора ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Миколу Логвінова.

Заступник директора підприємства Володимир Удод відповів, що не знає, про що йдеться. Керівництво “Миколаївоблтеплоенерго” працює з понеділка до четверга, п’ятниця – вихідний день. Його в місті не було, тому Володимир Удод не може прокоментувати дії директора підприємства.

Нагадаємо, члени виконкому міської ради не підтримали жодного питання щодо продовження сервітуту на встановлення тимчасових споруд: МАФів та літніх майданчиків.

Поширити:

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031