Члени виконкому скликали позачергове засідання заради питань щодо МАФів і провалили голосування

Члени виконкому міської ради не підтримали жодного питання щодо продовження сервітуту на встановлення тимчасових споруд: МАФів та літніх майданчиків. Хоча минулого тижня ухвалили рішення про те, щоб зібратись на позачергове засідання заради ухвалення цих проєктів рішень.

Вже перше питання стосовно «групи пересувних тимчасових споруд площею 45 кв.м. на вулиці Троїцькій» викликало обговорення членів виконкому. Володимир Тимошин каже, що побував на місці, де встановити ятки після видачі дозволу, однак замість них (усупереч зображенню на кадастровій мапі) там стоять магазини.

«Це підприємство вже побудувало (магазин – ред.). Ми зараз не продовжуємо сервітут, ми зараз надаємо дозвіл, а за вашою логікою ми узаконюємо – і  ви мали повідомити, що люди вже побудували, а тільки потім до нас звернулись. А побудували ринок під одним дахом на стаціонарному фундаменті – я вчора там був – і вже потім вони поділили їх на 5 дверей, здають в оренду тим підприємцям, котрі працюють самі на себе, ці люди платять гроші не до бюджету, а власникам цих яток, – повідомив Володимир Тимошин.

Читайте також: “Тупий і ще тупіший”: Єрмолаєв про намагання підприємців ставити незаконні МАФи

Головний архітектор міста назвав цю ситуацію «неоднозначною», адже люди звернулись по дозвіл вже по факту існування збудованого магазину. Позицію Андрія Цимбала підтримав заступник міського голови Юрій Андрієнко, який нагадав, що виконком має затвердити ті документи, які подали на розгляд підприємці.

Проєкт рішення передбачає, що необхідно привести те що є у відповідність до вимог архетипу і так далі по тимчасовій пересувній споруді. Якщо вони цього не виконують, ми голосуємо за відмову і наполягаємо на демонтажі того, що є. Або ми просто не голосуємо, – нагадав ленам виконкому Юрій Андрієнко.

Олександр Садиков запропонував об’єднати всі питання, що стосуються тимчасових споруд, і голосувати пакетно, однак колеги його не підтримали. Так само, як і жоден із проектів рішень щодо укладання договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи пересувних тимчасових споруд. Але і проекти рішень щодо відмови в продовженні договорів по сервітуту теж не набрали потрібної для затвердження кількості голосів.

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва демонтували МАФ-наливайку Раніше підприємець намагається встановити МАФ за підробними документами.

Миколаївські підприємці в незвичний спосіб намагались протистояти зносу незаконних МАФів. Молоді люди видерлись на дах ятки і просидили там кілька годин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram